O NÁSSpolečnost M-CARS se zaměřuje na dovoz a prodej automobilů značek Audi, BMW, Mercedes, Škoda a Volkswagen. Vozy dovážímě jedině z Německa a jedná se většinou o vozy z ukončených leasingů od 1 do 5 let stáří.

Všechny naše vozy jsou po 1.majiteli, nehavarované, se servisní historií, veškerým příslušenstvím a hlavně v perfektním technickém i vizuálním stavu. Spolupracujeme jen s jedním obchodním partnerem v zahraničí a díky tomu máme skvělý přehled jak o parametrech a původu vozů, tak zároveň záruku dlouholeté spolupráce a profesionálního přístupu.

Součástí našeho přístupu k poctivému prodeji je i záruka na původ vozu a počet najetých kilometrů. Dále nabízíme výhodné financování všech prodávaných vozů, kde spoluprací se společností VBleasing, Vám můžeme nabídnout financování formou leasingu nebo úvěru s nulovou provizí.

Nakupujte zánovní vozy s pocitem koupě vozu nového. Přijďte si prohlédnout naše auta do showroomu ve Vysokově u Náchoda.

Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím infolinky na tel. čísle +420 605 099 999, nebo na e-mailové adrese info@audi-bmw.cz

Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

 

 

 

 

Akční vozy
Kontakty

M-CARS Vysokov
Vysokov 63
549 12  Vysokov

Tel: +420 605 099 999
+420 733 100 112
e-mail: info@audi-bmw.cz

mapka.jpg